Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha ka shënuar edhe një sukses tjetër në karrierën e saj.

Ajo ka arritur të shënojë shifra rekord me klikime dhe shitje në shumë platforma, duke përfshirë këtu edhe të renditet e para në iTunes.

Advertisement

Aty Bebe renditet e para, pastaj Camila Cabello, Cardi B, Halsey, Keala Settle dhe Taylor Swift.

Këtë e ka bërë të ditur vet Bebe përmes një postimi në Instagram.

Yesss sirrrr awesomeee ?

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on