Oriola Marashi është duke marrë gjithnjë e më shumë vëmendje dhe kjo falë pamjes së saj mahnitëse.

Modelja e njohur  është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku publikon video dhe fotografi që nuk e lënë askënd të qetë.

Advertisement

Këtë herë ka nagcmuar vëmendjen e meshkujve. Modelja ka postuar këtë video në Instastory ku ndërkohë që pret që maska e vënë në fytyrë të bëjë punën e saj, ajo filmon veten teksa ul streçet dhe për pak zbulon pjesën intime…