Bebe Rexha arrin suksesin e radhës në karrierën e saj

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka arritur një tjetër sukses në karrierën e saj. Kënga e saj “Meant to be” aktualisht qëndron në krye të listës së Billboard në zhanri country.

Kjo këngë është cilësuar se e mira e dekadës në këtë zhaner muzikor duke thyer rekord pasi ka qëndruar 50 javë në krye të klasifikimit.

Advertisement

Kënga “Meant to be” është publikuar në vitin 2017 dhe që nga ajo kohë ka marrë 848 milionë klikime në Youtube.

/Opinion.al/