Ledri është shumë aktiv me projekte të reja muzikore, ndërsa i fundit titullohet “I vogël”, këngë të cilën e publikoi me rastin e 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Kënga po pritet shumë mirë ndërsa sot, reperi ndau me ndjekësit lajmin se tashmë ka arritur një sukses të ri, pasi kënga ka kapur shifrën prej 1 milion klikimesh brenda dy ditësh dhe jo vetëm kaq…

Advertisement

Ai gjithashtu ka arritur 1 milion ndjekës në llogarinë e tij në Instagram, shifër të cilën nga këngëtarët e kanë arritur vetëm Noizy dhe Enca Haxhia.