Tag: Ledri Vula

Skivi rikthehet fuqishëm, ua bën të qartë të gjithëve se nuk...

  Në fillim të 2019, Skivi konfirmoi edhe njëherë largimin nga labeli ‘Babastars’ dhe dha disa shpjegime për fansat e tij. Ai tregoi se grupi...

Ledri Vula do të bëhet baba…

Mbrëmjen e djeshme Ledri Vula ishte i ftuari i radhës në emisionin “N’drrimi i Natës”. Gjatë intervistës së tij, reperi i njohur ka zbuluar...

NEW MUSIC | Gashi: “That’s mine” ft Ledri Vula

Ka kohë që kishin paralajmëruar se do sillnin këngë bashkë dhe përfundimisht dyshja e lansuan në mëngjesin e 15-të shkurtit projektin e tyre. Ledri Vula...

Ledri dhe Tayna vulosin vitin 2018 me hitin e ri. NOW...

Dueti i tyre që mbanë titullin ‘A je’ tashmë është publikuar në kanalin ‘Youtube’.

Blerandi e Ledri shkëlqejnë

Sonte Z Mobile Prishtina triumfoi kundrejt skuadrës ukrainase Cherkaski Mavpy me rezultat 73-92 në ndeshjen e fazës së grupeve të FIBA Europe Cup. Në këtë...

Ledri Vula do të ketë së shpejti një post drejtues

Vetëm muzika nuk mjafton për reperin e njohur! Sipas Gazetës Blic, klubi i basketbollit “Z-mobile Prishtina” do ta emërojë artistin si kryetar të klubit KB...

Pas reçipetave, Ledrit i hedhin mbathje në skenë (Video)

Tani "loja" po bëhet më interesante. Fundjavën e kaluar Ledri ishte duke performuar në Gjakovë, kur befas një fanse i hodhi një palë reçipeta në...

Ledri dhe Dafina bëhen bashkë pas shumë kohësh (Video)

Ata ishin një nga çiftet më të pëlqyer të showbiz-it, por edhe pas 6 vitesh ndarje shumë prej fansave të tyre dëshirojnë që t’i...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement