Vjen së shpejti klipi i “One Kiss” nga Dua Lipa dhe Calvin Harris (Foto)

Dua Lipa, ditë më parë solli hitin më të bukur të verës në bashkëpunim me Calvin Harris.

“One Kiss”, titullohet kënga më e re e dyshes, të cilën e kanë sjell vetëm me klipin në versionin me tekst.

Advertisement

Në llogaritë personale në Instagram si Dua dhe Calvin kanë zbuluar se shumë shpejt do të ketë edhe një video të këngës. Nga fotot duket se ka për të qënë një super klip!

One Kiss video on its wayyyy ? @dualipa ? @conormcdphoto

A post shared by Calvin Harris (@calvinharris) on

 “One Kiss video”, ka shkruar ndër të tjerash 22-vjeçarja, që jeton në Londër.

Theksojmë se kënga e publikuar në fillim të muajit prill është dëgjuar mbi 31 milionë herë në YouTube.