Vetëm disa javë pas ndarjes nga Mac Miller, fejohet Ariana Grande

Në prill, Ariana Grande i trishtoi fansat e saj me lajmin se i dha fund lidhjes dy-vjeçare me reperin Mac Miller, por këngëtarja e kaloi shpejt fazën e ndarjes.

Advertisement

Kohët e fundit në media po qarkullonte lajmi se ajo po del me aktorin Pete Davidson, jo vetëm kaq, por ata janë fejuar. Sipas Us Weekly, çifti e ka bërë lajmin të ditur ditën e shtunë, gjatë festës së ditëlindjes së aktorit Robert Pattinson.

feel the love

A post shared by Pete Davidson (@petedavidson) on

 Edhe Davdison sapo i ka dhënë fund një lidhje dhe sipas burimeve të afërta me çiftin, thuhet se ata janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, madje edhe mamatë e tyre janë takuar.

i thought u into my life ? woah ! look at my mind ?⚡?

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

 Epo, na bëhet qejfi për 24-vjeçaren.