fbpx

Tag: Ariana Grande

Këngëtarja e njohur i rikthehet muzikës, nënshkruan kontratë me menaxherin e...

Pasi kaloi në overdozë dhe muaj të tërë në terapi, duket se këngëtarja Demi Lovato është gati për t’ju kthyer punës! Këngëtarja 26 vjeçare postoi...

Rekord i Drake, merr trofeun e 12-të në Billboard Music Awards

Drake ka thyer rekordin e numrit të çmimeve në Billboard Music Awards duke çuar në shtëpi 12 të tilla; mes trofeve të reperit renditej...

Shih performancën Live të Ariana Grande në Coachella 2019 :)

Sigurisht që kjo e Ariana Grande ishte një nga performancat më të shumëpritura të Coachella 2019. E për të gjithë ne që nuk mundemi...

Ariana Grande kthehet në Mançester, dy vite pas sulmit terrorist

Ariana Grande do të kthehet në qytetin e Mançesterit për herë të parë që nga viti 2017 për të performuar në kuadër të evenimentit...

Ariana Grande hyn në historinë e Billboard

Ariana Grande ka hyrë në historinë e Billboard Hot 100. Këngëtarja është e para artiste që mban tre vendet e para të Billboard në të...

Nuk do e besoni dot se kush po bojkoton këngën e...

Ata që e mbështesin gjithmonë, këtë herë janë kundër. Bëhet fjalë pikërisht për fansat e Ariana Grande, grupi i të cilëve po bojkotojnë këngën...

Ja se si është xhiruar videoja “BREAK UP WITH YOUR GIRLFRIEND,...

Ariana Grande ka publikuar atmosferën pas kamerave gjatë xhirimit të  videos "Break Up With Your Girlfriend, I'm Bored", singëlli i fundit marrë  nga albumi "Thank U, Next". Në...

Këngëtarja shqiptare i zë vendin Ariana Grandes në “Grammy Awards”

Ariana Grande lajmëroi ditën e djeshme se kishte hequr dorë nga performanca në “Grammy Awards”, pasi ishte ndjerë e ofenduar nga producentët. Ajo vendosi...