Prej disa kohësh këngëtari Mozzik është në një lidhje me Loredana Zefin, së cilës i ka kushtuar dhe këngën “Madam”.

Tashmë, me sa duket, edhe Loredana i është futur muzikës, duke prezantuar projektin e saj të parë, Sonnenbrille (syze dielli). Pak kohë më parë ajo surprizoi fansat duke i pyetur nëse dëshironin që ta shihnin me një projekt muzikor duke prezantuar pak nga kënga e saj e parë dhe ja ku e ka gati.

Tani është radha e gruas po thonë. Në datë 15 bëhuni gati. Loredana – Sonnenbrille”, shkruan me humor Mozzik, kurse nga ana tjetër, e dashura poston këtë:

Loredana ka jetuar prej kohësh në Gjermani dhe projekti “Sonnenbrille” mendohet të jetë i gjithi në gjermanisht.

Mos ndoshta ky ishte bebushi që prisnin?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.