Tristan Thompson bëri rikthimin e tij triumfues në Instagram pas skandalit të tradhëtisë ndaj Khloé Kardashian.

Por ndërkohë që të gjithë prisnin të jepte ndonjë falje për sjelljen e pamoralshme ndaj partneres, apo të ndante me fansat diçka nga lindja e vajzës, ai i zhgënjeu të gjithë…

Advertisement

Në vend të tyre Thompson ka postuar një foto në llogarinë e tij ku feston fitoren e ndeshjes së radhës në basketboll.

WHAT AN ATMOSPHERE IN THE Q!! GREAT WIN #OnToTheNextOne

A post shared by Tristan Thompson (@realtristan13) on

 Shumë prej fansave të tij (në Insta numërohen rreth 2.9 milionë të tillë) nuk e pritën aspak mirë dhe komentet ishin nga më të ndryshmet.

“As një urim mirëseardhjeje për vajzën e tyre…Po ky mendon se ne e harruam çfarë i bëri Khloe-s?”- shkruhet në njërin prej tyre.

“Të të vijë turp! Si mund t’ja bësh këtë asaj. Ajo merton shumë më mirë se ty. Dhe e bëre këtë gjatë kohës që ajo do t’i jepte jete fëmijës suaj. E di shumë mirë se si ndihet ajo, sepse e kam kaluar vetë.”, shkruan një tjetër.

Është ende e paqartë se çfarë po ndodh vërtet mes Tristan dhe Khloe dhe se deri ku do të shkojë marrëdhënia e tyre, por burime pranë familjes së famshme thonë se gratë Kardashian nuk janë dakord që ajo ta falë.