Taylor Swift: Kam vuajtur urie me muaj për shkak se më thanë se dukesha shtatzënë

“Miss Americana” është titulli i një dokumentari për jetën e Taylor Swift. Në mënyrë të veçantë, ajo zbuloi në këtë dokumentar, ndër të tjera, se luftoi me problemet e ngrënies në të kaluarën e sa

“Nëse do të shihja një foto me stomakun tim që shfaqej ose dikush duke më thënë që unë dukej sikur isha shtatzënë, ky do të ishte motivi im të ndihem e uritur dhe të ndaloja së ngrëni,” tha ajo.

Advertisement

Taylor gjithashtu theksoi se një titull i gazetës e goditi veçanërisht shumë, transmeton KosovaPress.

“Qëndrimi im ndaj ushqimit është i njëjtë si me të gjitha gjërat e tjera në jetën time, nëse ata më përkëdhelin mbi supe, atëherë është mirë dhe nëse më ndëshkojnë, atëherë nuk është kështu. Mbaj mend një titull: “Shtatzënë në moshën 18-vjeç?” vetëm pse kisha veshur rroba që e bënin stomakun të mos dukej i rrafshët. Së shpejti fillova të vija në xhirime dhe të vishja madhësi modelesh. Të gjithë më mbështetën dhe thanë se sa e shkëlqyeshme është të jesh në gjendje të veshësh ekzemplarë pistash. Ishte një miratim, të paktën e kuptova në atë mënyrë, “tha këngëtarja e njohur, duke shtuar se i është dashur një kohë e gjatë për të mposhtur çrregullimin e të ngrënit.

/TopChannel/