fbpx

Tag: tayna

NEW MUSIC | Tayna – “Kce”

Reperja e njohur kosovare Tayna sapo ka lansuar këngën e saj më të re me videoklip, në të cilin ajo rreth vetes ka mbledhur...

NEW MUSIC | Tayna: “Ring Ring” (VIDEO)

Tayna ka publikuar projektin e ri me titull “Ring Ring”. Si herave të tjera, reperja ka bashkëpunuar me Cricket për muzikën ndërkaq tekstin e ka...

Zbulohet i dashuri i Tayna-s, nuk është i panjohur

Tayna është një nga reperet më të reja në ‘showbiz-in’ shqiptar. Ajo ka ardhur deri më tani me disa këngë, të cilat e kanë...

Ledri dhe Tayna vulosin vitin 2018 me hitin e ri. NOW...

Dueti i tyre që mbanë titullin ‘A je’ tashmë është publikuar në kanalin ‘Youtube’.

You&Me/ Fifi reagon për herë të parë pas ofendimeve

Në morinë e diss-eve që kanë përfshirë Taynan, Rinën dhe Fifin, si dhe lajmet e shumta nëpër portale lidhur me këto sherre, Ana Lika...

Pas këngës, Fifi shpërthen sërish ndaj Taynas

Filloreta Raçi (Fifi) dhe reperja më e re, Tayna duket se kanë nisur një luftë të hapur mes tyre. Fifi publikoi këngën e saj...

Çfarë mendon Tayna për Elvanën? (Foto)

Tayna, bukuroshja nga Prizreni (emri i vërtetë i së cilës është Doruntina Shala), shumë shpejt ka arritur të bëhet mjaft e njohur me muzikën...