Tayna nga karantina: Kam marrë kilogramë të tepërt, por kanë shkuar në vendin e duhur

Kur vjen fjala për linja trupore dhe kujdesi për ta mbajtur në formë, padyshim që Tayna është njëra nga këto femra që i bën të gjitha.

Pasi u kthye nga një koncert i anuluar për shkak të pandemisë globale në Amerikë, reperja tani ka vendosur që të pushojë në shtëpinë e saj në qytetin e Prizrenit.

Advertisement

Sikurse edhe shumë figura të njohura, edhe Tayna ka filluar të ‘ankohet’ nga kilogramët e shtuar, pasi kanë rritur dozën e ushqimit gjatë vetizolimit.

Në një fotografi të publikuar në Instagram, reperja shihet se ka shtuar peshë, por thekson se ka shkuar në vend të duhur. “Pesha ka shkuar në vend të duhur”, ka shkruar në përshkrim.

Burimi: Top Channel