NEW MUSIC | Tayna & Dafina: “Bye bye”

Këngëtarja Tayna ka lançuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me këngëtaren Dafina Zeqiri. Kënga titullohet ‘Bye bye’ dhe vjen me videoklip ku personazhet e vetëm janë vajzat.