Rita Ora nuk po rresht me sukseset e saj…

Këtë herë ka zënë vendin e tretë në top listën e artisteve femra më të dëgjuara në aplikacionin iTunes. Vendin e parë e ka zënë Camilla Cabello, të dytin Selena Gomez, të tretin Rita dhe vendin e katërt Demi Lovato.

Advertisement

Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja nga Kosova, Rita Ora në Instagram, ku shkruan: “Sa bukur. Viti 2018 do të jetë i mrekullueshëm”.

So awesome this is going to be an amazing 2018!

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on