Shkëlqeu në BMA, por sa kushtoi veshja e Bebe Rexhës?

Mbrëmjen e kaluar u zhvillua ndarja e çmimeve “Billboard Music Awards” në Las Vegas.

Pjesë e këtij eventi ishin edhe dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, mes të cilave nuk mungoi dhe një foto në prapaskenë.

Advertisement

Megjithatë Bebe u përfol dhe për shifrën e lartë që kapte fustani i saj.

Fustan i zi, i dizenjuar nga Christian Siriano, me material velvet me rrudha dhe me tyl tek pjesa e krahëve; ky fustan kapte shifrën e 6510 euro.