Sa janë paguar Shakira dhe Jennifer Lopez në “Super Bowl”?

Dy këngëtaret e njohura Shakira dhe Jennifer Lopez kanë dhuruar një performancë elektrizuese në skenën e “Super Bowl”.

Gjatë pushimit të çdo ndeshje dy divat e muzikës kanë dhuruar spektakël të vërtetë me hitet e tyre. Por përveç performancës së tyre lajmi që ka pushtuar të gjitha mediat e huaja ka qenë ai sesa janë paguar dy këngëtaret e njohura.

Advertisement

Mediat e huaja kanë shkruarse Shakira dhe J.Lo nuk janë paguar asnjë qindarkë për performancën e tyre. Këngëtaret vendosën të performonin falas për të kënaqur publikun ndonëse në këmbim morën ekspozim dhe marketing falas.

/Opinion.al/