Rudina dhe Xhaviti të dashuruar

E ëmbla e ekranit, prezantuesja Rudina Magjistari është person shumë i dashur për një mori njerëzish që e ndjekin prej vitesh në televizion.

Rudina, reflekton pozitvitet. Së fundi, jeta e Magjistarit është bërë edhe më e bukur, pasi ajo po e jeton dashurinë e madhe. Rudines, ja ka rrëmbyer zemrën boksieri kosovar me famë në botë, Xhavit Bajrami. Dyshja janë në lidhje prej afro dy vitesh, por vetëm tani kanë vendosur që ta ekspozojnë më shumë romancën e tyre. Rudina dhe Xhaviti sapo kanë realizuar një set fotografish për revistën shqiptare ‘’Who’’.