Rita poston foto seksi me bikini, por ka diçka që nuk shkon me trupin e saj

Rita Ora ka ditur gjithmonë të provokojë me pozat he format e saj trupore.

Të tilla janë edhe postimet e fundit të bëra nga udhëtimi në Nice të Francës. Por këtë herë fansat kanë parë se diçka nuk shkon me trupin e saj. Atyre iu ka bërë përshtypja forma që ka marrë pjesa e sipërme e këmbës së saj. Kjo e bën të duket jo normale, megjithatë ky mund të jetë thjeshtë efekt i pozës së marrë dhe nuk ka asgjë për t’u shqetësuar pasi në foton pasardhëse trupi i saj duket shumë mirë, pa asnjë problem.

Advertisement