Rita është një nga personazhet më të përfolur të momentit në showbizin ndërkombëtar.

Pas paraqitjes së shumëpërfolur të saj në tapetin e kuq të Grammy 2018 dhe pjesëmarrjes në filmin “Fifty Shades Freed”, Rita Ora ishte e ftuar në një nga emisoonet më të ndjekura amerikane, “The Tonight Show” të Jimmy Fallon. Aty Rita jo vetëm është intervistuar por edhe ka performuar për herë të parë këngën “For You” me Liam Payne, e cila është dhe kolonë zanore e “Fifty Shades Freed”.

Advertisement