Bella Hadid është padyshim një nga vajzat më të bukura të fushës së modës në botë.

Kohët e fundit ajo po po prezanton në botën e modës dhe qenushin e saj të ri. Stilisti Mimi Cuttrell ka postuar foto të Bella, topless në një dhomë zhveshje, në një dyqan rrobash.

Advertisement

Mimi shkruan në diçiturë: Dita e parë e qenushit për shoping.

Më herët vetë Bella postoi në Instagram foto duke pozuar me qenin por nuk dha detaje nëse e ka adoptuar kafshën. Ajo ka një qen tjetër, të quajtur Hendrix, të cilën ia dhuruan për ditëlindjen e saj të 19-të.