Rita Ora paralajmëron turin e koncerteve me një video shumë provokuese

Rita Ora ka zgjedhur një mënyrë shumë të veçantë për të promovuar turin e saj të koncerteve që do të nis shumë shpejtë.

Këngëtarja nga Kosova ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet shumë seksi dhe provokuese, duke ekspozuar format e saj trupore.

Advertisement

“Po vij në qytetin e afërt të juaj…The Girls Tour shihemi shumë shpejtë”,- shkruan Rita krah videos.

Coming to a City near you ? #TheGIRLSTour see you soon ??‍??

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 Besoj se e kuptuar që dhe turi i Ritës do të jetë shumë “hot”, ashtu si kjo video.