Almedës i bëjnë make-up të pazakontë. Shihni si duket moderatorja e DWTS

Sigurisht që shumë personazhe të njohur kanë të paktën një make-up artist personal.

Mesa duket dhe Almeda Abazi ka gjetur personin “e duhur” për t’u kujdesur për pamjen e saj. Me videot e postuara në Instastory, bukuroshja na ka treguar sesi një vogëlushe teksa i bën makiazhin.

Advertisement

Me siguri Almeda është kënaqur duke luajtur me vogëlushen edhe pse make-upi nuk është në lartësinë e duhur.