Dua Lipa surprizohet nga miku i saj! Shikoni çfarë ka bërë ai për këngëtaren (Foto)

Kemi parë shpesh që fansa të personazheve të famshëm të gdhendin në trup emrat e idhujve të tyre.

Këtë herë ka qenë një person i veçantë që ka bërë tatuazh emrin e këngëtares nga Kosova, Dua Lipa. Ka qenë pikërisht miku i saj Julian Rupert ka vendosur të bëj emrin Dua-s tatuazh në këmbën e tij. Me postimet në Instagram Dua dhe Julian na kanë treguar se janë miq shumë të mirë dhe tashmë kanë edhe një motiv më shumë dedikuar miqësisë së tyre.

Advertisement