RiRi i jep fund lidhjes me miliarderin, arsyeja?

Rihanna i ka dhënë fund lidhjes së miliarderin arab, pas gati 1 viti bashkë.

Dhe duke qenë se po flasim për RiRi-n, arsyeja qëndron se ajo thjesht është e lodhur prej tij!

Advertisement

Dhe kjo nuk është e rrallë për këngëtaren. Ata që e njohin mirë, thonë se ndonjëherë asaj i vijnë në majë të hundës meshkujt.

Ajo dhe sipërmarrsi i suksesshëm Hassan Jameel e kanë mbajtur shumë private romancën e tyre duke mos dhënë asnjë detaj përveç fotove të kapura nga paparacët.

Edhe pse miqtë e saj janë shprehur se lidhja mes tyre ka qenë e mirë, RiRi nuk kishte për të humbur më kohë.