Rikthehet Ariana Grande me “No Tears Left To Cry” (Video)

ʎɹɔ oʇ ʇɟǝl sɹɐǝʇ ou

Kënga e re nga Ariana Grande është shumë afër për t’u publikuar dhe jemi gjithë sy e veshë…

Advertisement

Këngëtarja 24-vjeçare publikoi një teaser prej 30 sekondash në mediat sociale për t’i paralajmëruar të gjithë rreth projektit të ri.

Titulli i këngës “No Tears Left To Cry”, është i kthyer mbrapsht tek të gjitha videot dhe posterat dhe pritet të vijë këtë të premte.

Ndërkohë hidhini një sy ilustrimit dhe dëgjoni videon më poshtë:

 Kujtojmë që projekti i saj i fundit ka qenë dy vjet më parë me albumin “Dangerous Woman”.