Anxhela Peristeri e acaruar me shtetin shqiptar (Foto)

Këngëtarja e njohur, Anxhela Persiteri është shprehur mjaft e acaruar ditën e sotme.

Nëpërmjet një postimi në InstaStory, ajo ka treguar se në shtëpinë e saj nuk ka as ujë, as drita, dhe pse jemi nv vitin 2018.

Advertisement

“Viti 2018! As uje as energji elektrike. Gezuar!”,- ka shkruar Anxhela.