Pritjes i erdhi fundi! Era Istrefi publikon këngën e re “Origami” (Video)

Ka disa ditë që këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi ka njoftuar se së shpejti do të publikojë këngën e saj më të re, në bashkëpunim me Dj e njohur ndërkombëtar Maphorisa.

Mesa duket pritjes i ka ardhur fundi, pasi Era ka publukuar këngën më të re, me titullin “Origami”. Ashtu siç pritej kënga është mjaft ritmike dhe me siguri nuk do të rezistoni dot të rrini pa kërcyer kur ta dëgjoni.

Advertisement

Ky është linku i singëllit të Erës në iTunes dhe ndërkohë të gjithë jemi në pritje të videos zyrtare.

https://itunes.apple.com/us/album/origami-feat-maphorisa-single/1356450557

Who gon murda the replay button real soon ❔lol ly guys ♡ 30 march

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on