Pas pajës, Elita Rudi tregon këpucët e markës luksoze

Elita Rudi ka nisur numërimin mbrapsht për ditën e saj të madhe, ku do të lidhë kurorë me këngëtarin Gjiko, konkretisht më 21 shtator.

Kështu moderatorja po na surpizon nga dita në ditë në Instagram me përgatitjet e dasmës. E radhës ishte postimi i k♪7puc♪7ve të firmës mjaft të njohur për to, Jimmy Choo.

 

View this post on Instagram

 

3

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

Kjo lloj sandaleje e quajtur SACORA është e përbërë nga mëndafshi i bardhë dhe është e zbukuruar e gjitha me perla. Po çmimi? Ehh, 1.495 euro!