Vajza e ish kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli ka bërë krenare gjithë familjen.
Megi Topalli ka marrë titullin “Doktore Shkencash” në një prej universiteteve në Francë. Ka qenë vetë Megi e cila ka shpërndarë një video emocionuese nga momenti i diplomimit.
 
Megi u përfol në media kohët e fundit për shkak të ndarjes nga partneri i saj Luis Ejlli. Dhe mesa duket të dy janë duke vijuar me karrierat e tyre, por në kahe të ndryshme. Teksa Megi ngjit shkallët e suksesit, Luisi provoi ti rikthehet sërish muzikës më pjesëmarjen e fundit në festivalin e RTSH-së.
 
 
Advertisement