Pas fejesës së shumë përfolur të djalit të moderatorit Ardit Gjebrea, një tjetër gëzim ka zbukuruar familjen e tij.
Vaza e tij Anna, feston sot ditëlindjen. Ka qenë vëllai i saj Joni që uroi i pari publikisht të voglën e familjes.
 
“Gëzuar ditëlindjen princesha ime e vogël…Të premtoj që do të të mbaj gjithmonë pranë, do të të mbroj dhe do jem atje për ty.”,- ka shkruar vëllai i saj në foton e publikuar.
 
 
Advertisement