Përflitej prej kohësh për një lidhje dashurie midis tyre, por duket se çifti tashmë ka hedhur poshtë çdo thashethem në mediat rozë, pasi kanë vendosur të jetojnë së bashku.

Bëhet fjalë për yllin e “Baywatch” Pamela Anderson dhe të dashurin e saj, lojtarin e Marsejës, Adil Rami.

Bukuroshja 50-vjeçare ka vendosur të shpërngulet në Francë për të qenë më pranë të dashurit të saj 32-vjeçar, duke i dhënë fund njëherë e mirë distancës midis tyre.

Advertisement