…motrën e saj, kë tjetër?!

Ajo dhe Bella e kanë treguar shpesh raportin e afët që kanë dhe sa e mbështesin njëra-tjetrën. Megjithatë puna e tyre si modele, shpesh bën që të mos jenë bashkë.

Advertisement

Kështu ndoshta pas ndarjes me këngëtarin Zayn Malik, ajo i dedikon një postim Bella-s duke shkruar: “Më ka marrë malli motër”.Dhe ka të drejtë! Nëse modelja po kalon një periudhë të vështirë, Bella do të ishte personi i vetëm që t’i qëndronte pranë.

miss u sister ?

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on