Ditën e sotme, këngëtari i ‘NRG Band’ Besnik Qaka dhe bashkëshortja e tij janë bërë prindër për herë të parë, duke sjellë në jetë një vajzë.

Pak më parë ka qenë vetë ai, i cili ka ndarë lajmin e gëzueshëm në llogarinë e Instagram-it me një dedikim mjaft prekës: “Fryma jote e pare, na e mori tonen… #UnaQaka-20/03/2018??❤”, shkruan Besniku.

Advertisement

Fryma jote e pare, na e mori tonen… #UnaQaka-20/03/2018??❤

A post shared by Besnik Qaka (NRG Band) (@besnik_qaka) on

Këngëtari zbulon gjithashtu dhe emrin e veçantë të vogëlushes, i të cilës është vërtet i rallë dhe quhet Una Qaka. Çfarë lumturie!