Ai është një ndër grimierët më të famshëm në botë. I preferuari i motrave Kardashian-Jenner, i Eva Longoria, Demi Lovato, Megan Fox dhe shumë personazheve të njohur të showbiz-it ndërkombëtar.

Para pak ditësh grimieri shqiptar vizitoi Shqipërinë, ku ishte pjesë e një eventi. Por së fundmi , “makeup artisti” me prejardhje shqiptare është kujdesur edhe për pamjen e një këngëtareje shqiptare.

Advertisement

Bëhet fjalë për Bebe Rexhën, e cila shkëlqeu me pamjen e saj në eventin ku mori pjesë në New York.