Pas Erës, edhe Nora pozon me rroba banje (Foto)

Nora, nodhet për momentin në Dubai pasi motra e saj e vogël është duke performuar në club-e të ndryshme.

E ndërkohë që Era ka dhënë shfaqje fantastike (siç di vetë ajo), Nora është duke shijuar rrezet e nxehta pranë një pishine ku ka pozuar me rroba banje mjaft seksi.

Advertisement

Sigurisht që këngëtarja 32-vjeçare dhe nëna e Renee duket në formë të shkëlqyer fizike.

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on