Pak pas ndarjes, Ariana Grande prezanton të dashurin e ri (Foto)

Ariana Grande ka pranuar publikisht lidhjen e saj të re me të aktorin me Pete Davidson.

E githa kjo ka ndodhur falë një foto të postuar në Instagramin e Pete. Këngëtarja e hitit “No Tears Left to Cry” dhe anëtari i Saturday Night Live janë shfaqur të thjeshtë në imazhin e publikuar dhe askujt nuk i shkonte mendja se do të lidheshin bashkë, pasi Ariana ka pak javë që është ndarë nga ish i dashuri, Mac Miller.

Advertisement
Ariana Grande dhe ish i dashuri, Mac Miller

Me Davidson ajo u takua në prapaskenë të emisionit të famshëm amerikan dhe kanë pranuar se gjithçka nisi rastësisht.

“E respektoj dhe e adhuroj pa fund jam falënderuese që e kam atë në jetë”,- u shpreh Ariana së fundmi.

Le të shpresojmë që Ariana të ketë gjetur lumturinë tek Pete dhe këtë herë lidhja e tyre të zgjasi sa më shumë.

Ariana Grande dhe i dashuri aktual, Pete Davidson