Pak kohë para lindjes, Xhensila realizon një set mahnitës fotografik (Foto)

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

E kështu, para lindjes dhe për të bërë momente për të mos u humbur muajt e shtatzënisë, Xhesila ka realizuar një klip dhe një set fotografik nga Rezarta Shkurta që të kujtojë këtë periudhë kaq të ëmbël të saj.

Advertisement

@rezartashkurta ?@sellmakasumoviq @kaci.lleshi @tier_by_tier ?

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

#fairytale#heracompany ?

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

#heracompany @rezartashkurta ??

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

@rezartashkurta #heracompany @sellmakasumoviq @kaci.lleshi @tier_by_tier

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

 

Por në këto publikime nuk mund të mungonte dhe komenti i Besit. Ai ka shkruar disa zemra dhe e ka mbyllur vargun e gjatë me disa domate ‘dashuria e tij më e madhe’.