Rrjetet sociale të saj janë të mbushura me foto provokuese dhe dashur pa dashur nuk mund të anashkalohen pa u komentuar.

Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet gjatë një eventi e veshur me një fustan të gjatë dhe tepër elegante.

Advertisement

“Faleminderit shum bashkepunetoreve me te mire shqipetare prej te cileve u duka kshu…”, shkroi ajo, por siç duket sipas Ermal Mamaqit, modelja seksi nuk ka përdorur fjalën e duhur në shkrimin e saj.

Bëhet fjalë për “u duka”, për të cilën Ermali ka komentuar disa emoji duke qeshur me lot. Por ky koment nuk është se i ka pëlqyer shumë Oriolës e cila ia ka kthyer me atë fytyrën e mërzitur të maçokut.