Tag: HOLLYWOOD

Ditë të këqija për ‘Hollywood’, ndërron jetë një tjetër aktor i...

Aktori i njohur i serialit ‘Beverly Hills 90210’, Jed Alled, ka ndërruar jetë ditën e djeshme në moshën 84-vjeçare. Lajmin e trishtë e dha...

Snoop Dogg merr yllin e tij në Walk of Fame

Snoop Dogg është nderuar me një yll në Walk of Fame në Hollywood. Reperi i famshëm u shoqërua në ditën e rëndësishme nga bashkëshortja...

“Golden Globe” i Marilyn Monroe shitet në ankand me çmim rekord

Statuja e çmimit për “World Film Favourite Female” bëri historinë si “Golden Globe” më i shitur në një ankand. Statuja e vitit 1961 e ikonës...

Sërish ngacmime seksuale në Hollywood, këtë herë vjen rrëfimi i një...

Tashmë u bënë disa muaj që Holliwood po "zien" nga lajmet e ngacmimeve seksuale. Këtë herë akuza për ngcamim seksual nuk ka ardhur nga një...

Gjykata shpall të pafajshëm aktorin e famshëm të Hollywood (Foto)

Në qershor të vitit të kaluar aktori i famshëm i Hollywood Jim Carrey u akuzua se kishte ndikuar në vetëvrasjen e ish të dashurës...

Tronditet sërish Hollywood! Kandidati i Oscar ofronte famë në këmbim të...

Skandali seksual i regjisorit Weinstein disa javë më parë tronditi botën e kinematografisë, dhe jo vetëm. Por, ky skandal gjithashtu duket se i dha zemër...

Aktorja e njohur rrëfen: Tentoi të abuzonte seksualisht. U ankova dhe...

"Zhurma" e madhe që u krijua ditët e fundit lidhur me skandalin e abuzimeve seksuale në Hollywood, duket se i ka dhënë forcë grave...

Nominohet për “Aktorja më Seksi”, por selfie i saj shokon!

Aktorja hollywood-jane Jennifer Metcalfe ka postuar një "selfie të shëmtuar" në Instagram për të festuar nominimin si Femra më Seksi në një ceremoni çmimesh. Fotoja...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement