Noizy “kritikon” Oriolën në foton e fundit, ajo ja kthen me të njëjtën monedhë

Që pas futjes së Oriola Marashit në OTR, vëmendja e djemve të grupit duket se ka kaluar pikërisht te ajo.

Kjo kuptohet nga komentet e shumta që djemtë i bëjnë modeles bukuroshe. Megjithatë komplimentet nga ata janë të pakta, pasi mv shumë ka kritika të shoqëruara me batuta. I fundit që ka lënë “kritikën” e tij në foton e Marashit në Instagram, ka qenë pikërisht kryetari i grupit, Noizy.

Advertisement

“Balli jot si shpull”,- shkruante Noizy në komentin e tij dhe mesa duket modelja nuk ia ka përtuar, duke ja kthyer me të njëjtën monedhë.

“Kush foli ti që e ke kokën si shpatull”,- shkruan Oriola Marashi në reagimin e saj në Instagram.