British singer Rita Ora poses for photographs at the British Fashion Awards in London December 2, 2013. REUTERS/Neil Hall (BRITAIN - Tags: ENTERTAINMENT) - RTX161J1

“Çmendurisht e bukur!”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, numëron me miliona fansa, shumica prej të cilëve marrin dhe vendime “të çmendura” lidhur me të.

Advertisement

Rasti më i fundit është ai i një fansi, i cili ka realizuar një tatuazh me portretin e saj.  Bëhet fjalë për artistin Juan-Pierre Le Roux, i cili gjithashtu merret me tatuazhe.

Tepër e ekzaltuar, Ora nuk hezitoi aspak të ndante këtë vepër arti në Instagramin e saj, ku shkruan: “Kjo është çmendurisht e bukur”.

Wow #Repost @jp_tattooartist this is crazy gorgeous ?❤❤❤❤????

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on