Kujt i thotë Beatrix Ramosaj “të dua me gjithë zemër”? (Video)

Qenushes së saj sigurisht.

Në Ditën Ndërkombëtare të Qenve, një përkrahëse si Trixa nuk mund të mos i shprehte publikisht dashurinë “lakatushi-it” të saj.

Advertisement

“Happy National Dog Day to my little cutieee ? I love you with all my heart Bella ?? lakatushiiii mames #NatinalDogDay“, shkruan këngëtarja krah një serie fotosh dhe videosh të Bellas.

 Oh, sa e mirë!