NEW MUSIC VIDEO |Rita Ora : “Only Want You” (feat. 6LACK)

Rita Ora ka publikuar videoklipin e këngës “Only Want You” të cilën e lancoi pak ditë më parë. Kënga vjen si një bashkëpunim me 6Lack dhe është pjesë e albumit “Phoenix”. Shikim të këndshëm 🙂