A është Era Istrefi në lidhje me Diplo?!

Prej disa muajsh komentet e shumta të tij në fotot e Era Istrefit në Instagram, bënë që të lindin dyshimet se mes Dj e producentit të famshëm Diplo dhe këngëtares kosovare.

785-0-5c86268f13c06

Duket se ‘vulën’ kësaj historie ja vuri një koment I Diplos në pak javë më parë, kur ai para mijëra ndjekësve të Erës, shkruajti se po shkon drejt divorcit për të. Sipas “Panorama Plus” dyshja po shoqërohet gjithmonë e më shumë bashkë dhe mes tyre gjasat janë që të ketë diçka më shumë se miqësi.