New Music | Butrint Imeri x Ermal Fejzullahu: “Për një dashuri”

Ermal Fejzullahu dhe Butrint Imeri janë shumë “IN” me hitin e fundit “Për një dashuri”.

Pa u bërë dy ditë të plota, kënga ka kapun shifrën e 1.5 milionë klikimeve dhe po vazhdon të rritet nga ora në orë.

Advertisement

“Për një dashuri” është shëndrruar në hit të vërtetë edhe në toplistat muzikore në mediat kosovare e shqiptare.

Ish-hiti i Ermel Fejzullahur është përpunuar nga dyshja e famshme të cilët kanë sjellur diçka të veçantë në skenën muzikore.

/Zhurnal/