NEW MUSIC | Ariana Grande & Justin Bieber – “Stuck with U”

Ariana Grande uses ‘Stuck With U’ with Justin Bieber to reveal new boyfriend

Ariana Grande na prezanton të dashurin e ri në singëllin e saj më të fundit. Read More…

Lërjani në dorë Ariana Grande-s dhe Justin Bieber-it t’ju dhurojnë një këngë dashurie karantine. Dy super yjet kanë bashkëpunuar për të realizuar “Stuck With U,” kënga që flet për ndjesitë e të kaluarit të periudhës së izolimit me njeriun special të zemrës. Videoja përmban pjesë nga jeta e përditshme e njerëzve në karantinë e këtu nuk bën përjashtim as Demi Lovato e Chance the Rapper.

Advertisement

Bieber tregon momente të kaluara pranë bashkëshortes Hailey Rhode Bieber ndërsa Grande fillimisht na bën të besojmë se është vetëm me qenushin e saj, por në minutën 3.30 të videos artistja shihet teksa kërcen me një djalë të gjatë veshur me një hoodie të errët 🙂 Ja tek e keni videon.