NEW MUSIC |Ardian Bujupi X Elvana Gjata – “MEINE LIEBE” (prod. by Unik)

Elvana Gjata dhe Ardian Bujupi janë ndër këngëtarët më të suksesshëm si në Shqipëri dhe jashtë saj.

Prej disa ditësh ata kanë publikuar nëpër rrjetet e tyre sociale disa skena të klipit, por më në fund fyshja e ka publikuar këngën në Youtube shoqëruar me videoklip.

Advertisement

Kënga e tyre titullohet “Meine Liebe” dhe teksti është shkruar nga vetë artistët dhe Dominik Lange.

Në këtë klip Elvana shfaqet larg fustaneve me xixa, por me një tjetër pamje, me pantallona e këmishë teksa pikturon një femër.

Pas publikimit, kënga ka marrë shumë pëlqime e cila ka arritur miliona klikime në Youtube.

-640-0-5d43e94a50359.jpg

-640-0-5d43e947b2733.jpg

/InTv/