Mozzik dhe Loredana, do të bëhen prindër për herë të parë?

Reperi dhe e dashura e tij, Loredana Zefi kanë treguar se janë mjaft të dashururar me njër-tjetrin, aq sa e kanë çuar lidhjen e tyre në një nivel tjetër.

Sipas burimeve shumë të afërta të çiftit, mësohet se Loredana është shtatzënë.

Advertisement

Kohët e fundit, e dashura e Mozzik nuk ka qenë qendra e vëmendjes në postimet e saj, por ajo vazhdimisht tregon foto fëmijësh në Instagram duke ngjallur më tepër dyshime…

Sipas Prive, çifti pret një fëmijë, por ata vetë nuk kanë konfirmuar ende asgjë. Na ngelet të presim…