Më në fund, zbulohet emri i aktores që kafshoi Beyonce-n (Foto)

Të gjithë u habitëm pas historisë së çuditshme të Tiffany Haddish mbi kafshimin e Beyonces nga një aktore gjatë një feste pas njërit prej koncerteve të Jay Z, në Los Angeles dhjetorin vitit të kaluar.

Megjithatë kjo mbeti një çështje e pazgjidhur, sepse qarkulluan dhjetëra emra si të dyshuara për autoren që kishte sulmuar këngëtaren, por dilema ka marrë fund, sepse është konfirmuar emri i saktë i sulmueses e cila ka inatosur fansat e Queen B.
Sanaa Lathan është emri i konfirmuar si aktorja që kafshoi Bey-n.

Advertisement

“Page Six” shkruan se aktorja e “Love & Basketball” po fliste me Jay-Z në festën Vip të “D’Usse” pas një koncerti të mbajtur nga reperi, kur Beyonce hyri në dhomë dhe u kafshua në mjekër nga Lathan.

Ende nuk është mësuar motivi që e shtyu Sanna-n ta bënte këtë veprim, por Beyonce kishte thënë se aktorja ishte e droguar dhe se nuk ja vlente të merrej me të.